HI WAKE 5.0 piedāvā

Veikparks

HI WAKE 5.0 šobrīd ir lielākais veikparks Latvijā ar vismodernāko pasaules līmeņa kabeļu sistēmu un konstrukcijām, kas piemērotas gan iesācējiem, gan profesionāliem braucējiem. Parkā ierīkota apļveida un arī lineārā kabeļu sistēma. HI WAKE 5.0 strādā nozares profesionāļi, kuri paši ir veikborda entuziasti un aktīva dzīvesveida atbalstītāji – vienmēr gatavi izpalīdzēt apmeklētājiem ar padomu un dalīties personīgajā pieredzē.

Slēpes un kneeboards

Veikparkā HI WAKE 5.0 var izmēģināt arī ūdensslēpošanu un jautro kneeboards, ko lielākoties iecienījuši bērni, tomēr reizi pa reizei šo aizraujošo izklaidi izvēlas arī visnopietnākie pieaugušie.

Veikals

Drošai atpūtai uz ūdens pie mums var iegādāties stilīgās Follow vestes, komfortam vēsākā laikā – kvalitatīvos Follow un O’Neill hidrotērpus. Piedāvājam arī veikborda ekipējumu no RONIX , kas ir pasaules līderis veikošanas dēļu ražošanā.

Cafe

HI WAKE Cafe veldzēs Jūs ar spirdzinošiem dzērieniem karstajās vasaras dienās, kā arī piedāvās ieturēt spēcinošas un garšām piesātinātas maltītes pēc intensīvām nodarbībām uz ūdens.

Bērnu un jauniešu skola

Dienas nometnē bērniem un jauniešiem HI WAKE 5.0 parkā piedāvājam vispusīgas sporta aktivitātes ar uzsvaru uz veikbordu. Programmā iekļautas “sausās” nodarbības, veikošanas pamatiemaņu apgūšana iesācējiem, jaunu triku izmēģināšana pieredzējušākiem braucējiem, kā arī nodarbības batutos koordinācijas uzlabošanai.

Jump Space

HI WAKE Jump Space ierīkoti vieni no modernākajiem iekštelpu batutiem Latvijā. Lielais 5,5m x 5,5m sporta batuts – visaugstākajiem lēcieniem, kā arī divi speciālie batuti, kas aprīkoti ar piepūšamajiem spilveniem, lai, izmēģinot jaunus trikus un rotācijas, droši piezemētos.

Novatoriska kabeļu sistēma

Kopš dibināšanas 1992. gadā kompānija SESITEC kļuvusi par ūdens sporta industrijas neatņemamu sastāvdaļu - ar 25 gadu pieredzi produktu dizaina un inovāciju jomā, kā arī vairāk nekā 500 realizētiem projektiem visā pasaulē. SESITEC piedalās visas ūdens sporta nozares vīzijas attīstīšanā. Aizraušanās ar veikbordu ir rezultējusies novatoriskos risinājumos, piemēram, kabeļu piedziņas sistēmas modernizācijā, oriģinālās System 2.0 un Recon bezvadu tālvadības pults izstrādē un citos inovatīvos produktos.

Augstākās kvalitātes tramplīni un slaidi

UNIT PARKTECH - piegādā augstākās kvalitātes aprīkojumu veikparku infrastruktūras izveidei, nodrošinot ideālus apstākļus veikošanai. UNIT PARKTECH veikbordu šķēršļi, viļņu bremzes, starta rampas un peldošie celiņi tiek izstrādāti ar mērķi uzlabot ikvienu nozīmīgu aspektu kabeļu veikparkā. UNIT PARKTECH ir vācu kompānija, kas dibināta 2008. gadā.

Vislabākie veikošanas dēļi un slēpes

RONIX ir kompānija, kam raksturīga perfekcija produktu ražošanā - tos izgatavo ilgāk un tie kalpo ilgāk. Izvēloties sadarbības partnerus, kas to novērtē, RONIX izveidojies par globālu kompāniju, kurai materiālus piegādā no 4 valstīm un no 4 kontinentiem. Nenoliedzami, tas ir dārgāks veids, kā darboties, taču, izmēģinot RONIX īpaši ērtos un izturīgos zābakus vai veikošanas dēļus, ikviens sapratīs, kāpēc izvēlēts tieši šāds piegājiens biznesam.

Uzticami sadarbības partneri

BOARDSIDE.LV kopš 2008. gada ir ne tikai sporta preču izplatītājs, bet arī aktīva un sportiska dzīvesveida aizbildnis. Mūsu darba komandu veido cīņās rūdīti cilvēki, kuru dzīvesveids un elpa ir ekstrēmie sporta veidi. BOARDSIDE.LV veikalā Rīgā Terēzes ielā 10 piedāvājam nozares populārāko pasaules zīmolu produkciju. Veicam kaitborda un veikborda apmācību. Organizējam ceļojumus, nometnes un sporta pasākumus. Atbalstām sportistus. Kā arī piedāvājam inventāra nomu.

Perfekts inventāra glabāšanas aprīkojums

AKURAT RACKS tepat Eiropā, tepat Latvijā ir radījis inovatīvu sporta inventāra glabāšanas aprīkojumu. AKURAT RAKS ražošanas principi balstās gadu desmitiem ilgās galdniecības tradīcijās un rūpīgā roku darbā savienojumā ar moderno tehnoloģiju precizitāti un kvalitāti. AKURAT RAKS aprīkojums nodrošina jebkura sporta inventāra kompaktu un efektīvu glabāšanu. Šie risinājumi ir piemēroti gan plašām privātmājām, gan pavisam nelielām platībām, kur nepieciešami estētiski un pārdomāti piegājieni.

Iedvesmojoši hidrotērpi un vestes

Džeka O’Nīla (Jack O'Neill), kurš ir vecākā sērfotāju zīmola dibinātājs vēsturē, joprojām ir iedvesmas avots mūsdienu ūdens un ziemas sporta veidu faniem. Džeks 1952. gadā San Francisko atvēra pirmo sērfotāju veikalu. Džeks izgudroja pasaulē pirmo hidrotērpu, un līdz ar to dzima O’Neill zīmols. Džeka O’Nīla dēls Pats izgudroja sērfotāju pavadas. O’Nīls radījis pirmos speciālos sērfotāju zābakus.

Mūsu stāsts

Darba laiks

Cenas

5.0 Trases cena

1 stunda – 20 EUR
2 stundas – 30 EUR
visa diena – 40 EUR
Papildu stunda – 12 EUR
aproce - 5 EUR
Jauniešiem līdz 16 gadiem 20% atlaide trasei.

Iesācēju trase

30 min - 25 EUR
1 h - 40 EUR

Vēlams iepriekš veikt rezervāciju. +371 28 09 09 29

Inventāra īres cenas

PRO dēlis: 1h - 12 EUR
2h - 15 EUR
Vesela diena - 20 EUR
Papildus diena - 17 EUR
Hidrotērps - 7 EUR
Iesācēju inventārs ir iekļauts trases cenā, bez hidrotērpa.

5.0 Trases abonementi

2 dienas – 60.00 EUR
3 dienas – 90.00 EUR
4 dienas – 120.00 EUR
5 dienas – 140.00 EUR
6 dienas - 160.00 EUR
7 dienas - 170.00 EUR
1 mēnesis - 240.00 EUR
sezona - 750.00 EUR

Inventāra uzglabāšana

Diena - 3 EUR
Nedēļa - 12 EUR
Mēnesis - 30 EUR
Sezona - 70 EUR

Sezonas abonementa īpašniekiem, dēļa uzglabāšana ir bez maksas.

"Jump Space" batutu zāle

Par personu:
30min - 4 EUR*
60min - 7 EUR*
*Nav pieejams visos laikos

Zāles īre: pirmā stunda 75 EUR
katra nākamā 50 EUR
Treneris 20€/h

Individuāla apmācība

60min apmācība - 30 EUR
60min apmācība + biļete + inventārs - 55 EUR

Kontakti

Hi Wake 5.0 +371 28 09 09 29
[email protected]
Līčupes iela 12, Sunīši, Garkalnes pagasts, Ropažu novads

Seko mums sociālos tīklos

Dizains un mājaslapas izstrāde ict.lv