Pasākumi

Privātai ballītei

Svini savus svētkus brīvā dabā ar aizraujošām aktivitātēm draugu lokā vai kopā ar visu ģimeni.

Izaicini draugus pievarēt piepūšamo šķēršļu trasi ūdens parkā, izbaudi adrenalīnu veikojot, spēlē pludmales volejbolu vai izlēkājies batutu zālē. Pēc aktivitātēm baudi skaistos skatus, karsējoties spoguļsaunā ar 360° panorāmas skatu uz veikparku un atveldzējies peldvietā.

Pēc aktivitātēm svinības turpini Hi Wake Cafe vai kādā klusākā stūrītī, kur varam uzklāt svētku galdu vai romantisku piknika vietu. Hi Wake Cafe piedāvā atspirdzinošus dzērienus, gardas uzkodas un ēdienus taviem svētkiem.

Trasē pieejami atsaucīgi treneri, kas parādīs, pamācīs un atbalstīs. Meties iekšā piedzīvojumā kopā ar ģimeni un draugiem!

Darba kolektīviem

Pārvērt savu darba pasākumu par jautru un neaizmirstamu piedzīvojumu visai komandai! Komplekss piemērots komandu saliedēšanas aktivitātēm vai pasākumiem kopā ar sadarbības partneriem.

Iespēja izmantot aktivitātes vai noīrēt veikborda trasi, ūdens atrakciju parku, batutu zāli vai visu kopā. Kompleksa kopējā ietilpība līdz 200 personām. Ballītei pēc aktivitātēm Hi Wake iekārtotas vairākas atpūtas zonas, peldvieta un nojume ar galdiem, krēsliem, dīvāniem, bāra leti un terasi.

“Out of office” aktīvās atpūtas piedāvājums darba kolektīviem

Pasākumu galerija